İbrahim Saraçoğlu Topuk Dikeni Tedavisi
15 Mayıs 2024 Çarşamba

İbrahim Saraçoğlu Topuk Dikeni Tedavisi

İbrahim Saraçoğlu Topuk Dikeni Tedavisi, bütün insanların hareket etmeleri için önemli bir mekanizma başlangıcı olan ayaklarda ortaya çıkan topuk dikeni, özellikle insanları çok zor durumda bırakmaktadır. Ayağın alt kısmında ortaya çıkan topuk dikeni pek çok sebepten kaynaklı olarak görülebilmektedir. Ayak derisinin kuruması ile başlayan bu rahatsızlık insanlara hem çok acı vermekte hem de kişiyi zorlayarak hareket kısıtlığına sebep olabilmektedir. Çoğunlukla topuk dikeni rahatsızlığı jilet yarasından çok daha fazla keskin bir acı vermektedir. Topuk diken, rahatsızlığı için bitkisel tedavi yöntemlerini kullanarak etkili sonuçlar almak mümkündür. İbrahim Saraçoğlu topuk dikeni tedavisi için hazırlanan kürün düzenli kullanıldığı taktirde oldukça kısa bir sürede geçeceğini belirtmektedir. Ayrıca topuk dikeni için kullanılan kürün sağlık açısından herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

İbrahim Saraçoğulu Topuk Dikeni Kürünün Malzemeleri ve Uygulanması, topuk dikeni için iki ayrı kür mevcut olmaktadır ve bu kürler mutlaka 3 gün 3 aşama olarak kullanılmasına dikkat edilmelidir.
  • Topuk Dikeni Tedavisi Birinci Kür, 3 yemek kaşığı kırmızı pul biber ve tülbentte ihtiyacımız var. İlk önce kırmızı pul biberi iyice ezelim. Ezdikten sonra temiz tülbentin içerisine dökelim ve topuk dikeni olan kısma saralım. Bu kürü akşam yatmadan hemen önce yapmalısınız, sabah uyandığınızda çıkarmalısınız. Topuk dikeni için bu kür düzenli olarak 3 gün yapılmalıdır.
  • Topuk Dikeni Tedavisi İkinci Kür, 3 yemek kaşığı kadar kuru üzüm ile çekirdeği ve tülbent, öncelikle kuru üzüm ile çekirdeği birlikte iyice ezilerek dövülür. Kuru üzümü ezdikten sonra tülbentin arasına dökelim ve ayağın topuk kısmına dikkatlice saralım. Yine diğer kür gibi akşamdan yapılıp sabah çıkarılmalıdır. Bu kürde aynı şekilde 3 gün düzenli olarak uygulanmalıdır.
  • Topuk Dikeni Tedavisi Üçüncü Kür, 3 yemek kaşığı kırmızı pul biber, 3 yemek kaşığı kuru üzüm ve çekirdeği, tülbenti temin edelim. Ardından kırmızı pul biber ile kuru üzüm ve çekirdeği birlikte iyice döverek ezelim. Daha sonra diğer kürlerdeki gibi tülbente dökelim ve ayak topuğuna saralım. Her iki kürde olduğu gibi akşamdan yapılıp, sabahları çıkarılmalıdır. İbrahim Saraçoğlu topuk dikeni tedavisi düzenli ve akşamları uygulanmalıdır. Bu kürler düzenli olarak uygulandığı zaman topuk dikeni tedavisinde tam sonuç alınmaktadır. Bu kürler hem çok zahmetsiz hem de kolaylıkla uygulanabildiği için topuk dikeni rahatsızlığı olan her kişi rahatlıkla kullanabilir. Özellikle hiçbir yan etkisi bulunmayan bu 3 kür topuk dikeni tedavisinde etkili olan kürlerdir.

İbrahim Saraçoğlu Topuk Dikeni Tedavisi Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni