Biorezonans Tedavisi Biorezonans Nasıl Tedavi Edilir?
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Biorezonans Tedavisi Biorezonans Nasıl Tedavi Edilir?

Biorezonans Tedavisi, Dünyada başarı ile uygulanan fakat ülkemizde çok az bilinen Biorezonans tedavi yöntemi, vücuttaki frekansların örneklerine (Vücuda ait olan titreşim örneğine) dayanmaktadır. Hiçbir yan etkisinin bulunmadığı 30 yıldan fazla bir zamandır içinde kanıtlanmış ilaçsız ve ağrısız, biyolojik bir metottur. Geleneksel olan ilaçla tedavide sadece hastalığın belirtileri giderilmektedir. Biorezonans tedavisi ile hastalığın esası temeli alınmakta ve tedavi kökten sağlanmaktadır. Bu hastalık yapan etkenlerin teşhisi ve tedavisi aynı cihazla olmaktadır. Bu tip tedavi yöntemi ile, sigara bağımlılığı sadece 45 dakikalık bir tek seansta tedavi edilebilmektedir. Ayrıca çağımızın hastalığı olan birçok alerjik rahatsızlıkların (Saman nezlesi, alerjik astım, atopik egzama, polen, güneş alerjisi, nörodermatit gibi) tedavisi kısa sürede, aşısız ve kalıcı tedavisi ile sağlanmaktadır. Bunların yanı sıra, bütün ağrılarda (Kas ağrısı, migren, bel, omuz, gibi vs) ve ayrıca tam 400 çeşit rahatsızlığın tedavisinde de biorezonans başarı ile uygulanmaktadır.

Metodun Temeli: Kuantum mekaniği teorisine göre (Debrogli Nobel Ödülü 1929) madde küçük parçacıklardan oluşmuştur. Bir başka az bilinen buluş ise hücrelerin birbirleriyle belirli bir dalga boyundaki frekanslarla iletişim kurduğudur. Bu iletişim rahatsızlık verici frekanslar yok ise mükemmel şekilde çalışır ve kişi sağlıklı kabul edilir. Ancak, vücuda giren bir toksinin rahatsızlık verici titreşimleri hücreler arasında olan iletişimi bozar. Yani, bu toksin rahatsız edici bir frekans örneğine sahiptir. İnsan vücudu devamlı olarak elektromanyetik frekanslar yaymaktadır. Hasta ve sağlıklı olan insanın frekans yapısı birbirinden çok farklıdır. Hastalığa yol açan etkenlerin frekansı (Amalgam, virüs, mantar, polen, bakteri gibi. Frekansları) hastaların frekans örneğinde saklanmak suretiyle vücudun normal frekans düzenini bozmaktadırlar.

Bıcom cihazının basitçe çalışma şekli: Biorezonans tedavisinde, frekans kontrollü olan bilgisayarlarla yapılır. Hastanın kendi frekansları temel alınmakta olup, bıcom cihazı, vücuda yerleştirilerek elktrotlar yoluyla frekans düzenini bozan ve hastalık yapan etkenin titreşim örneğini tespit ederek, değiştirir ve manyetik bir minder yolu ile hastanın vücuduna iade eder. Dolayı hücrelerin düzenli bir biçimde bilgi alışverişi tekrar sağlanır. Belli bir seans süresinden sonra vücut artık hastalık belirtisini göstermez. Aynı şekilde, biyolojik, yani hastaya ait olan iyi frekansları kuvvetlendirerek vücudun kendi kendini iyileştirici gücü uyarılarak vücudun savunması da güçlendirilmiş olur.

Alerji Tedavisinde: bıcom cihazı ile kişiye alerji yapan madde tespit edilir. Genelde bir tedavi 5-30 dakika arasında sona erer ve haftada bir kez uygulanır.


Hangi hastalıklara biorezonans tedavisi uygulanır?


Her tür hastalıkta, hastalığın sebep olduğu anormal olan frekanslar ortaya çıkar. Hemen bütün hastalıklar biorezonans yöntemiyle tedavi edilebilmektedir. Öteki geleneksel tedavi metotlar ve yollarının tamamen başarısız olduğu durumlarda bile güzel sonuçlar elde edilir.


Biorezonans Tedavi Yönteminin Uygulandığı Alanlar?


İlaç testi (Kullanılan ilacın ya da ürünün hastaya faydalı olup olmadığı test edilir.) Yüz kırışıklığı, felci, selülit, kronik yorgunluk, kırık, yaralanmalar, saç dökülmesi, siğil, vitiligo, boyun-diz kireçlenmesi, tırnak-cilt mantarı, romatizmal hastalıklar, organ-sistem tedavisi, irritabl kolon, iç organ düzensizlikleri, kabızlık, kısırlık, prostat adenomu, ağrılı adet, menopoz problemleri, kolesterol yüksekliği, diyabet, kronik böbrek yetmezliği, gebelikte doğuma hazırlık, gece işemeleri FMF (Akdeniz ateşi), denge bozukluğu, baş dönmesi, kulak çınlaması, konsantrasyon bozukluğu, depresyon, hiperaktivite sendromu, epilepsi, işitme kaybı, panik atak, multipl skleroz, ALS, kemoterapi, enfeksiyonlar zihinsel yorgunluk psikoz (Örnek: akut ve kronik gastrit, sistit, helikobakter, ince-kalın bağırsak iltihabı, kronik karaciğer problemleri (Hepatit b, gibi), akciğer hastalıkları (Bronşit-öksürük, gibi), diş eti iltihabı, kulak iltihabı) ve çene rahatsızlıkların biorezonans tedavi yöntemi uygulanmaktadır.

Biorezonans Tedavisi Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Akciğer Kanseri Bitkisel Tedavi

Akciğer Kanseri Bitkisel Tedavi

Diş Eti Kanaması Tedavisi

Diş Eti Kanaması Tedavisi

Haber Bülteni